Historyczną datą dla miasta Ozimek jest 01.09.1980r. Po 10-ciu latach budowy, inwestor Huta Małapanew oddała do użytku nową placówkę opiekuńczą dla 75 najmłodszych pociech swoich pracowników. W zależności od wolnych miejsc z opieki mogły korzystać również pozostałe dzieci mieszkańców Ozimka. Były trzy grupy wiekowe liczące po 25 dzieci: niemowlaki, średniaki i starszaki. 

  Na przestrzeni lat w funkcjonowaniu Żłobka zaszło wiele zmian, również dotyczące opiekuńczo-wychowawczej. Grupy żłobkowe w latach 80-tych były bardzo liczebne. Obecnie grupy są nieprzepełnione, dostosowane pod względem wiekowym i rozwojowym.Żłobek ma do spełnienia więc wiele nowych funkcji: od opiekuńczej, poprzez wychowawczą, pielęgnacyjną, aż do edukacyjnej.

Zdjęcie z zabawkami

Nasze atuty:

  • doświadczona, wykwalifikowana  kadra
  • lokalizacja w centrum miasta
  • własny plac zabaw
  • ponad 30 lat doświadczenia
 do góry