Do Żłobka zawitała … WIOSNA !

 "..Przyszła do nas piękna wiosna,
wielką radość nam przyniosła.
Najpierw zawiał lekki wietrzyk,
potem z chmurki padał deszczyk.
Zaświeciło jasne słonko…"

W piątek maluszki z naszych Żłobków przywitały wiosennymi kwiatami długo oczekiwaną kolorową Panią Wiosnę, która przy wesołej muzyce obwieściła, że już z nami zostanie. Obiecała dużo słonecznych i pięknych dni, aby jak najwięcej czasu można było spędzić na placu zabaw. Chwilę potem, grupa starszych dzieciaczków pomaszerowała z opiekunkami i Żłobkową Panią Wiosną do Urzędu Gminy i Miasta w Ozimku, aby podzielić się wiosennym radosnym nastrojem, wręczając Panu Wiceburmistrzowi i Jego współpracownikom tulipany. Dzieci zostały przyjęte bardzo ciepło przez przedstawicieli Urzędu, obdarowane także zostały słodką niespodzianką, która sprawiła wiele radości i dała niegasnący uśmiech na małych buźkach.

Galeria

Zdjęcie z zabawkami

Nasze atuty:

  • doświadczona, wykwalifikowana  kadra
  • lokalizacja w centrum miasta
  • własny plac zabaw
  • ponad 30 lat doświadczenia
 do góry